Reagujte bez životopisu

Práca pre chyžné/ných do hotela Amrath v blízkosti Amsterdamu. Mzda do 11,83€/h. Bez praxe!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Badhoevedorp, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týždeň
11,3 - 11,83 EUR/hod.Mzda do 11,83€ brutto/hod. + 8,3% holiday money. Vyplácaná týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta v Holandsku, hľadáme chyžné/ných do hotela Amrath v blízkosti Amsterdamu. Hľadáme motivovaných ľudí, ktorí sú fyzicky fit a majú záujem pracovať v luxusnom hoteli, v lokalite Badhoevedorp.

Náplň práce
- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb vrátane kúpeľne a toalety
- vykonávanie dohodnutých činností súvisiace s upratovaním (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov/použitého riadu, výmena posteľnej bielizne...atď. )
- zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
dodržiavanie hygienických štandardov
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne
- kontrola (technického) vybavenia, signalizácie porúch/nedostatkov a ich  prípadné nahlásenie nadriadenému

Pracovné hodiny
- Pracovný týždeň je od pondelka do nedele +  2 víkendy v mesiaci budú pracovné.
- Pracuje sa 38h/týždenne
- Pracovný deň začína medzi 8:00 - 9:00 hod.

Lokalita
Badhoevedorp ( 15 km od Amsterdamu )

Mzda
21r. a viac = 11,83€ brutto/h
18r. - 20r. = 11,30€ brutto/h
+ 8,33% holiday money
- vyplácaná týždenne

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- stabilná, dlhodobá práca
- nízke vstupné náklady
- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie a doprava do/z práce zabezpečené zamestnávateľom
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel Amrath je otvorený od októbra 2017 a ponúka pohodlné ubytovanie v 98 štúdiách a apartmánoch. Nachádza sa v lokalite  Badhoevedorp (15 minút jazdy autom od letiska Schiphol ) a v bezprostrednej blízkosti kozmopolitného hlavného mesta Holandska. Hostia milujú polohu ubytovacieho zariadenia na prehliadku pamiatok. Cez známy Vondelpark môžete ľahko navštíviť rušné srdce Amsterdamu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlé skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!
- zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť pracovať v tempe
- čistý register trestov
- vodičský preukaz skup. B- výhodou
- reprezentatívny vzhľad (bez piercingu a viditeľného tetovania)

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4340786  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,3 EUR/hod.