Balenie hotových mäsových výrobkov v Holandsku (Vion). Mzda až do 24,22 € brutto/hod. Ubytovanie a doprava do práce sú zabezpečené.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Groenlo, Holandsko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
každý týždeň
12,11 - 24,22 EUR/hod.Príplatky ku mzde za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky vo výške 17 % - 100 %. 8,33% holiday money (ekvivalent 13. platu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- kontrola kvality produktov
- balenie už hotových mäsových výrobkov ako sú hamburgery,
shoarma, filety)
- príprava a kontrola výrobnej linky
- obsluha výrobných strojov
- vedenie výrobnej linky, udržiavanie čistoty na pracovisku

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Základná mzda od 18 rokov: 12,11 € brutto / hodinu.

Pracuje sa na zmeny. Po dohode so zamestnávateľom možnosť pracovať aj v soboty.
Za prácu na zmeny dostávate príplatky:
04:00 - 06:00: + 17 %
18:30 - 21:00: + 17 %
21:00 - 04:00: + 35 %
Príplatky za prácu cez víkend a sviatky: 37,5 % - 100 %

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu:

- Výborné mzdové ohodnotenie
- K základnej mzde 12,11 € brutto / hod dostávate príplatky za
prácu na zmeny:
- 8,33 % holiday money
- Mzda je vyplácaná týždenne
- Pracujete pre stabilnú spoločnosť
- Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
- Zabezpečené pekné ubytovanie – 2 lôžkové izby, neplatí sa
vopred
- Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom
- Nízke náklady na vycestovanie
- Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
- Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite Váš životopis na [email protected].
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť Vion vyrába hotové mäsové výrobky pre supermarkety. Každý týždeň sa z Groenla do supermarketov dostane milión balených produktov. Hotové mäsové výrobky vyrábané v Groenlo sú takzvané rezané výrobky, ako sú hamburgery, kotlety a medailóny, ako aj výrobky Quick-Cook (známe aj ako VeKa), ako sú plnené mäsové rolky a rezne z mletého mäsa. Výrobky VeKa sa rýchlo varia a dajú sa pripraviť bez prísad, ako je korenie a soľ. Vo väčšine prípadov ide o výrobky z mletého mäsa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení.
Potrebujete len komunikovať v anglickom, nemeckom, alebo holandskom jazyku na úrovni A2.

- ochota rešpektovať iné národnosti
- flexibilita, zodpovednosť
- vodičský preukaz výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4391831  Datum zveřejnění: 29.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,11 EUR/hod.