Reagujte bez životopisu

Práca v pekárni v Nemecku. Bez znalosti cudzieho jazyka. Mzda 1400-1500€ mesačne

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
1 400 EUR/mesiac10,88 brutto/hodina + 5,-€ netto denný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné miesta do pekárne pre nášho klienta v Nemecku. Nieje potrebná je znalosť cudzieho jazyka. Vieme umiestniť mužov, ženy, páry. Jedná sa o prácu na dlhodobo.

Vašou prácou bude :

- práca na linke, za pásom
- spracovávanie, balenie, formovanie, miešanie cesta
- obsluha strojov
- na prevádzke je vyššia teplota, práca sa vykonáva v stoji

- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- zabezpečené ubytovanie aj doprava do práce

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]
do predmetu uveďte „PEKÁREŇ“.
Do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo, na ktorom Vás môžeme kontaktovať.
Budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti
v prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 903 250 669

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nemecká personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, výroba, logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nieje potrebná znalosť cudzieho jazyka
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť
- flexibilita, ochota učiť sa
- ochota rešpektovať iné národnosti

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4395878  Datum zveřejnění: 4.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac