Reagujte bez životopisu

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týždeň
1 719,79 EUR/mesiacČistá mzda je 1242,36€ už po odrátaní ubytovania, odvodov, dani a poistenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme motivovaných pracovníkov do rôznych skladov po celom Holandsku. Veľkou výhodou je, že budete pracovať priamo pre Vášho zamestnávateľa a nie pre agentúru.

Spoločnosti ponúkajú serióznosť, stabilitu a dostatok pracovných hodín. Keďže prebieha hlavná sezóna, viete si dobre zarobiť!

Pri vstupnom pohovore si prejdeme všetky Vaše znalosti, skúsenosti a ponúkneme Vám sklad ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry.

Mzda
Základná mzda (závisí od konkrétneho skladu a lokality):
- od 10,75€ brutto/h,
- príplatky za prácu na zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky,
- holiday money 8,33%,
- vyplácaná mesačne.

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- kontrola kvality
- práca s ručným skenerom

Viac informácií nájdete tu:

• budete pracovať priamo pre zamestnávateľa nie pre agentúru
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa
• nízke vstupné náklady
• stabilná práca
• holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
• podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku
• pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• zabezpečené atraktívne ubytovanie za výhodnú cenu (50€/týždeň) od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom
• doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email [email protected]. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je spoločnosť ktorá je na pracovnom trhu od roku 1989 dôveryhodným, ceneným a stabilným partnerom mnohých veľkých a malých spoločností po celom Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme motivovaných a šikovných pracovníkov ktorí si chcú dobre zarobiť a hľadajú prácu na dlhodobo
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
- kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4456265  Datum zveřejnění: 28.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 719,79 EUR/mesiac