Reagujte bez životopisu

Skladník/čka v logistickom centre Ceva v Holandsku. Mzda od 12,19€ brutto/h., v nedeľu až 24,38€/h.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
12,19 - 24,38 EUR/hod.Mzda od 12,19€ brutto/hod. do 24,38€ brutto/hod. +príplatky (nočné, sviatky) + 2,25€/deň bonus pre vodičov. Mzda je vyplácaná týždenne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V mene spoločností CEVA Logistics hľadáme logistických zamestnancov do lokalít Heerlen, Born, Eindhoven, Roosendaal v Holandsku. V týchto skladoch budete pracovať s produktmi spoločnosti Medtronic.

Obsadzujeme ľudí na pracovné pozície: skladník, balič, dokladač tovaru, EPT/FLT driver. Ide o kumulovanú pracovnú pozíciu.

MZDA
- Výška mzdy je od 12,19€ brutto/h +
príplatky za nadčasy, prácu cez víkendy a sviatky od 35% do 100%
+ bonus 2,25€/deň pre vodičov služobných automobilov

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, neplatí
sa vopred!
- holandská pracovná zmluva
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých
registračných povinností v Holandsku
- doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom na služobnom
automobile. Vodiči doprava ZDARMA + bonus 2,25€/deň
- možnosť pracovať dlhodobo

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

CEVA Logistics poskytuje a prevádzkuje riešenia prepravy a dodávateľského reťazca pre veľké a nadnárodné spoločnosti. CEVA Logistics ponúka širokú škálu služieb v oblasti zmluvnej logistiky a riadenia nákladnej dopravy vďaka 78 000 zamestnancov, ktorí prevádzkujú viac ako 1 000 zariadení vo viac ako 160 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov nie starší ako 3 mesiace
- ochota rešpektovať iné národnosti

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4460332  Datum zveřejnění: 4.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,19 EUR/hod.