Reagujte bez životopisu

Práca v sklade Tchibo/Nemecko. Hodinová mzda od 13,- €. Bez znalosti cudzieho jazyka. Mzda v čistom cca 1400-1600€.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
13 EUR/hod.mzda je 13,- € brutto/hod + denný dochádzkový bonus 16,32€ netto/deň - príplatky za prácu cez víkend - keďže momentálne prebieha hlavná sezóna, viete si veľmi dobre zarobiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorí majú chuť a motiváciu pracovať v sklade pre spoločnosť Tchibo v Nemecku, v meste Neumarkt in der Oberpfalz (30km od Norimbergu).

Nástupy sú každý týždeň po dohode.

Keďže prebieha hlavná sezóna, viete si veľmi dobre zarobiť.

Ide o nepotravinový a potravinový tovar, sortiment, ktorý môžete vidieť v predajniach spoločnosti Tchibo (miešatka do nápojov, plastové poháriky, káva, džúsy, víno, drobná elektronika, bytový textil…)

Môže sa jednať o kumulované pozície. Náplňou práce je:

- prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
- umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
- vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok
- balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu
- vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky
- obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest (pokiaľ máte VZV preukaz, alebo skúsenosti)
- práca pri linke/za pásom a podobne

Pre viac info si kliknite na tento link na našej webovej stránke:

- NIEJE POTREBNÁ ZNALOSŤ CUDZIEHO JAZYKA - veľké množstvo umiestnených Slovákov a Čechov
- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a flexibilite voči nadčasom
- hodinová mzda od 13,- €
- denný dochádzkový bonus
- zabezpečené ubytovanie
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- zálohy možné
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- dlhodobá práca

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]. Do predmetu uveďte "TCHIBO NEMECKO", do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo. Budeme Vám volať a podáme podrobné informácie a dohodneme sa na nástupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba, sklady

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máte záujem o prácu v skladoch Tchibo v Nemecku, potrebujete:

- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, chuť pracovať dlhodobo
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- fyzická kondícia
- licencia VZV výhodou nie podmienkou
- práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4472312  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.