Reagujte bez životopisu

Práca v obľúbených skladoch s oblečením, drogériou, liekmi v Holandsku. Mzda až do 24€/h. + ďalšie finančné benefity+jazykové kurzy zdarma!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Heijen, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
11,5 - 24 EUR/hod.od 11,50€ brutto/hod. do 12,00€ brutto/hod. +príplatky (zmeny, nadčasy, víkendy až do 200%) + denný bonus 3€ pre vodičov + ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému + navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie + jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme logistických zamestnancov do skladov v Holandsku ako sú: Michael Kors , Bleckmann (so značkovým oblečením), ARVATO ( kozmetika, zdravotnícke pomôcky, drobná elektronika) a DocMorris (online lekáreň).

Možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti s množstvom ďalších výhod!

POZOR:
1. Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému.
2. Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
3. Jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA

Náplň práce
• prijímanie a spracovanie objednávok
• balenie a kontrola objednávok
• evidencia objednávok v registračnom systéme
• príprava tovaru na expedíciu
• dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov

Lokalita práce
Bergen op Zoom, Venlo, Heijen, Heerlen

Mzda
• základná mzda od 11,50 € brutto/h do 12€ € brutto/h
• + príplatky za zmeny a nadčasy od 125% do 145%
• + príplatky za prácu cez víkend od 150% do 200%
• mzda je vyplácaná týždenne

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

-stabilná, dlhodobá práca
- zamestnávateľom zabezpečená doprava do/z práce ZDARMA
-vodiči denný bonus 3€
-možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti
-atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)
- viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
- jazykové kurzy a školenia na Reach & Heftruck poskytnuté zamestnávateľom ZDARMA
-nízke vstupné náklady
-holandská pracovná zmluva
-ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
-starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Zamestnávateľ pre ktorého budete pracovať, je spoločnosť "ľudí pre ľudí".
Zamestnávateľ poskytuje prácu v logistike nielen v teplých skladoch, ale aj vo výrobe.
Prístupom a komponentmi umožňuje, aby viac ako 4 000 (dočasných) zamestnancov malo denne prístup na trh práce. Verí v rozvoj ľudí, vyťaženie toho najlepšieho z dočasných zamestnancov ako i vlastných zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• anglický jazyk – A2 -B1
• predchádzajúca prax vo výrobe alebo sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!
• zodpovednosť, flexibilita
• čistý register trestov
• vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4500587  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.