Reagujte bez životopisu

Hľadáme vozíčkarov (VZV, EPT, Reach truck, heftruck) so znalosťou AJ. Mzda od 12,10 Eur/h. Doprava do/z práce zabezpečená. Nástupy po dohode týždenne.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Dohodou
12,1 EUR/hod.12,10€/hod.+ 8,33 € holiday money + nadčasy + príplatky za sobotu a nedeľu v závislosti od konkrétneho klienta. Mzda je vyplácaná týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vozíčkarov (VZV, EPT, Reach truck, heftruck). Jedná sa o dlhodobú prácu v sklade, supermarkete a rôzne iné prevádzky. Pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu, na plný úväzok.

Vašou náplňou práce bude:
- obsluhovanie VZV/retraku
- vykladanie a nakladanie paliet s tovarom
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
- zásobovanie a dopĺňanie tovaru

Pracovné hodiny:
- v závislosti od konkrétneho klienta
- možnosť nadčasov po dohode

Viac informácií o pracovnej ponuke nájdete na našej stránke:

- práca pre stabilného zamestnávateľa na holandskú pracovnú zmluvu
- mzda na týždennej báze (vždy vyplatená včas!)
- maximálna podpora zamestnávateľa v krajine
- dlhodobá práca
- práca v medzinárodnom kolektíve
- možnosť pracovať nadčasy
- finančné benefity
- holiday money
- dochádzkovy bonus

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoju žiadosť na email [email protected]. Budeme Vám volať, podáme podrobné info a prípadne sa dohodneme na nástupe. Postupne kontaktujeme každého.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je stabilná holandská personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk – mierne pokročilý (B1) – schopnosť dohovoriť sa po anglicky
- vodičský preukaz skupiny B je výhodou
- skúsenosti s prácou na vozíkoch sú výhodou
- záujem pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
- zodpovednosť pri výkone práce
- flexibilita, pracovné nasadenie
- fyzická zdatnosť
- dôslednosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4542178  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,1 EUR/hod.