Executive Assistant vedúceho lekára do špičkovej urologickej kliniky (ambulancia Trenčín). Dobré podmienky. Dotované ubytovanie

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Termín nástupu
06/2023
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 € v hrubom mesačne (odmena až do 200 € podľa kvality práce. Strava, pitný režim, sociálny program. Dotované ubytovanie s parkovaním.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výkonného asistenta alebo asistentku pre vedúceho lekára kliniky Privátna Urologická ambulancia sro, ako aj spoločností RS BROS sro, RS &partners a.s..

Výkonný asistent je šéfova pravá ruka, ktorá neustále hľadá možnosti, kde by mohla svojmu nadriadenému ušetriť čas, aby sa mohol venovať svojej práci, rozvoju a expanzii firmy. Výkonný asistent má dokonalý prehľad o aktivitách svojho vedúceho, organizuje mu stretnutia, čiastočne rieši aj osobné záväzky. Realizuje svojmu šéfovi komplexnú podporu a zaisťuje plynulý chod kancelárie.

Náplňou práce bude aj organizovanie teambuildingových akcií, tipy na oslavu narodenín, pomoc pri realizácie ďalších plánov kliniky.

Základná mzda 1500 € v hrubom mesačne.

Byť súčasťou profesionálnej firemnej kultúry a atraktívneho konceptu značky zamestnávateľa
Motivačná odmena v súlade s nárokmi na profesionálny výkon na kľúčovej asistentskej pozícii.
Atraktívny sociálny program.
Strava, pitný režim.
Zamestnávateľ poskytuje v prípade potreby pekný dvojizbový byt s parkovaním. Ubytovanie je dotované.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy pošlite prosím na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

RS & Partners a.s. pôsobiaca na trhu od roku 2019 zastrešuje pod sebou dve spoločnosti a síce Privátnu urologickú ambulanciu s.r.o. a RS BROS s.r.o., ktoré podnikajú v rôznych odvetviach.
Primárnym smerom, v ktorom sa orientuje Privátna urologická ambulancia s.r.o. fungujúca od roku 2005 je, ako už samotný názov napovedá, urológia. Pracoviská urologických ambulancií sú moderne vybavené, disponujú najnovšími technológiami a prístrojmi a spolupracujú s najlepšími profesionálmi vo svojom odbore. Prioritami sú poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, operačná liečba a klinické skúšanie.
RS BROS s.r.o. je rastúca a prosperujúca spoločnosť založená v roku 2008, ktorá zastrešuje podnikanie v oblasti prenájmu a správy nehnuteľností, ale i v oblasti poľovníctva, výroby poľovníckeho interiéru a marketingu. RS & Partners a.s. poskytuje stabilné zázemie svojim viac než 35 zamestnancom a to vo všetkých ohľadoch čo v konečnom dôsledku cítia i klienti tejto spoločnosti, ktorí s nimi prichádzajú do kontaktu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Charakter práce vyžaduje maximálnu zodpovednosť, súdržnosť, lojalitu, silná orientáciu na plánovanie a kontrolu, proaktivitu a jedinečný prístup k riešeniu úloh.

Požadujeme aktívnu znalosť anglického jazyka. Vhodná kandidát, či kandidátka je aktívny vodič.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4570196  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac