Reagujte bez životopisu

Pomocník v distribúcii kvetov z Holandska - Mzda do 17,92€, pravidelné týždenné nástupy

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
priebežne
13,27 - 17,92 EUR/hod.Mzda v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení je cca 1300 - 1500€/mesiac v závislosti od počtu odprac. hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a energických jednotlivcov, ktorí sa pripoja k nášmu tímu v sklade kvetín. Pracujte s čerstvými a nádhernými kvetmi, ktoré putujú po celom svete, aby ozdobili životy ľudí.

Zamestnávateľ umiestňuje mužov, ženy, páry, dvojice.

Náplň práce:
Príjem a kontrola dodávok: Prijímajte a kontrolujte prichádzajúce kvety, aby ste zaistili, že naši zákazníci dostanú vždy čerstvé produkty.

Skladovanie a logistika: Spravujte skladové priestory a pomáhajte s efektívnou distribúciou kvetín do celého sveta.

Komunikácia: Spolupracujte s tímom pri zabezpečení rýchleho a bezproblémového spracovania objednávok.

Podrobné info si prečítajte na našej webke kde nájdete aj videá z jednotlivých prác:

• Kultúrna Rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
• V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
• Príležitosti na rozvoj vašich zručností v skladovaní a logistike.
• Pracujete v epicentre svetového kvetinového priemyslu, kde máte prístup k najkvalitnejším kvetom od renomovaných pestovateľov.
• Máte možnosť byť súčasťou distribúcie kvetov do celého sveta.
• Dynamické pracovné prostredie: Každý deň je iný, a tak máte možnosť zažívať rozmanitosť a vzrušenie.
• Veľa zamestnaných Slovákov a Čechov.
• Starostlivosť zo strany zamestnávateľa.
• Nízke vstupné náklady.
• Týždenná mzda.
• Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
• Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
• Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
• Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
• Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto).
• Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Pripojte sa k nám a buďte kľúčovým hráčom v našom tíme, ktorý prináša radosť a krásu do každej objednávky kvetín. Pošlite nám váš životopis na [email protected]. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Začnite svoju cestu vo svete kvetinovej logistiky práve teraz! ✨

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

FloraHolland je jedným z najväčších svetových hráčov v odvetví kvetinárstva, špecializujúc sa na aukcie a distribúciu rezaných kvetov a rastlín. Spoločnosť, ktorá spája tisíce pestovateľov, kupujúcich a predajcov kvetín. Sídli v Holandsku a má niekoľko kľúčových aukčných miest, vrátane Aalsmeeru, Naaldwijku a Rijnsburgu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Práca v sklade vyžaduje fyzickú zdatnosť a schopnosť pracovať v rýchlom tempe.
- Očakávame spoľahlivosť a zodpovednosť pri plnení úloh.
- Schopnosť pracovať v tíme a spolupracovať pre dosiahnutie spoločných cieľov.
- Musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom.
- Ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní.
- Ochota akceptovať charakter práce.
- Kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa.
- Základná prax s prácou s kvetmi je výhodou.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4780027  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.