Reagujte bez životopisu

Nehovoríš po anglicky a chceš pracovať v Holandsku? Máme pre teba pracovnú ponuku s kvetmi. Mzda až do 17,92€. Nástupy: priebežne každý týždeň.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týždeň
13,27 - 17,92 EUR/hod.Mesačná mzda v čistom po odrátaní všetkých nákladov je cca 1200€ - 1600€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvetinových nadšencov na rôzne pozície v oblasti vonkajších prác, vnútorných prác (skleníky, haly). Ak máte radi fyzickú prácu a prácu s kvetmi táto ponuka je presne pre Vás.

Stačí ak budete motivovaný pracovať a o zaučenie sa postará Váš budúci zamestnávateľ.

Vieme zamestnať mužov, ženy, páry (párom nevieme garantovať spoločnú prácu, zabezpečíme však spoločné ubytovanie).

• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu

• pracuje sa vonku na poliach, v halách, skleníkoch

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Náplň práce:

• sadenie cibuliek

• triedenie cibuliek na páse

• balenie cibuliek

• etiketovanie

• zber kvetov

• starostlivosť o kvetý

• treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Mzda:

• mzda sa odvíja od veku zamestnanca

• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money

• mzda v čistom je cca 1200-1600€/mesiac v čistom už aj po odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

• Kultúrna Rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.

• Nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz.

• V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.

• Dynamické pracovné prostredie: Každý deň je iný, a tak máte možnosť zažívať rozmanitosť a vzrušenie.

• Nízke vstupné náklady.

• Stabilná práca.

• Veľa zamestnaných Slovákov a Čechov.

• Holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie.

• Týždenná mzda.

• Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).

• Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.

• Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.

• Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.

• Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto).

• Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Pripojte sa k nám a buďte kľúčovým hráčom v našom tíme, ktorý prináša radosť a krásu do každej objednávky kvetín. Pošlite nám váš životopis na [email protected]. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Začnite svoju cestu vo svete kvetinovej logistiky práve teraz! ✨

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť, ktorá už viac ako 13 rokov zabezpečuje kvalitných pracovníkov. V prvých rokoch sa zameriavala najmä na poľnohospodársky sektor, ale teraz pôsobí v mnohých ďalších odvetviach, ako je logistika, výroba a technológia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Treba akceptovať aj prácu vonku za každého počasia.

- Práca s kvetmi vyžaduje fyzickú zdatnosť a schopnosť pracovať v rýchlom tempe.

- Očakávame spoľahlivosť a zodpovednosť pri plnení úloh.

- Vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka.

- Musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom.

- Ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní.

- Ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce.

- Kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa.

- Základná prax s prácou v poľnohospodárstve je výhodou.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4787889  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.