Reagujte bez životopisu

Skladník v Holandsku. Ubytovanie do 5km, doprava do/z práce aj z letiska zdarma. Mzda od 13,73€/h + príplatky. Sklad UDEA ! Prihlás sa ešte dnes!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veghel, Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
13,73 - 17,16 EUR/hod.od 13,73€ brutto/hod. +príplatky za zmeny 25%+ doprava do/z práce zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ o práci v Holandsku? Sklad UDEA je lídrom v distribúcii organických a ekologických potravín a ty môžeš byť jej súčasťou!

Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu s množstvom výhod ako: (doprava do/z práce ZDARMA, zabezpečený odvoz z letiska ZDARMA, možnosť 1-lôžkových izieb) neváhajte a zašlite nám životopis v anglickom jazyku. Proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Pracovné hodiny
o Práca na 2-3 zmeny v závislosti od oddelenia.
o Nebudete sa nudiť, budete mať možnosť pracovať každý týždeň na inom oddelení.
o Pracuje sa 5 dní v týždni – (Pondelok-Sobota) , 1 deň voľna počas týždňa
40 h / týždenne

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Zamestnaj sa vo firme, ktoré ponúka stabilnú a dlhodobú prácu. Zabezpečí Ti dopravu z/do práce aj z letiska Eindhoven ZDARMA.
Môžeš sa dohodnúť na bývaní v 1-lôžkovej izbe.
Pracovné oblečenie aj obuv dostaneš ZDARMA.
Podpora zo strany zamestnávateľa je samozrejmosťou.

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám ešte dnes na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť UDEA sa zameriava na trh Beneluxu a dodáva tak tovar maloobchodníkom, ktorí sa špecializujú na bioprodukty, ako aj ekologickým supermarketom ( Ekoplaza a Marqt ).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikuješ po anglicky a pracoval si v sklade minimálne 6 mesiacov? Pokiaľ máš chuť pracovať v Holandsku, vieš sa bicyklovať, si fyzicky FIT a máš čistý register trestov - určite sa Ti ozveme!

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812223  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,73 EUR/hod.