Práca pre mužov v sklade Merkur Frucht v Nemecku (Bruckberg - 4,5 h od Bratislavy). Vlastné auto potrebné. Nočné zmeny - výborná mzda!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bruckberg, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
14 - 28 EUR/hod.Čistá mzda je 1800-2300 € /mesiac už po odrátaní daní, ubytovania. Mzda prvé 2 hodiny 14,00€/h, následne pracujete nočné a mzda sa zvýši na 17,50 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníkov pre spoločnosť Merkur Frucht, ktorá sídli v meste Bruckberg (cca 4,5 h autom od Bratislavy).

Pracuje sa LEN na NOČNÉ zmeny: Ne-So (18.00-03.00/05.00 h). Väčšinou sa pracuje 8-10 hodín.

Čistá mzda je 1800-2300 €/mesiac ( podľa daňového zaradenia) už po odrátaní daní a ubytovania.

Práca je vhodná pre všetkých motivovaných mužov, ktorí majú chuť pracovať a dobrú fyzickú kondíciu. Ide o fyzicky náročnú prácu. Vzhľadom k charakteru práce, zamestnávateľ umiestňuje len mužov.

Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónneho sušeného ovocia.

Náplň práce:
- prijímanie zásob do skladu.
- vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok.
- balenie , pripravovanie na expedíciu.
- vedenie evidencie skladových zásob, práca so skenerom
- kontrola tovaru

Viac informácii o pracovnej ponuke si prečítajte na našej webovej stránke:

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- výborná mzda
- zvyšovanie mzdy každých 6 mesiacov + bonusy
- príplatky za nočnú zmenu sú už od 20.00 h.
- zabezpečené ubytovanie zamestnávateľom (260-550€, podľa toho, či bývate v samostatnej izbe, alebo si izbu delíte)
- zálohy možné

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]. Do predmetu uveďte „SKLADY S OVOCÍM A ZELENINOU“ Budeme Vám volať a podáme podrobné info.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Merkur Frucht je logistická spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1993. Dnes funguje ako logistické centrum pre celú Európu a Švajčiarsko. Sortiment zahŕňa široký výber všetkých bežných druhov ovocia a zeleniny, rôznych exotických plodov, rôznych bylín a korenín a sezónne sušeného ovocia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme motivovaných mužov, s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí majú záujem o dlhodobú prácu na nočné zmeny.

Základná znalosť nemeckého/anglického jazyka.

Potrebujete vlastný automobil. (alebo aspoň 1 osoba z dvojice).

Vzhľadom k charakteru práce zamestnávateľ preferuje len mužov !

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812352  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.