Nemáš veľa skúsenosti a hľadáš prácu? Poď baliť potravinárske výrobky do Holandska. Ponúkame Ti stabilnú prácu za výbornú mzdu až do 17,25€ brutto/h.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď, alebo priebežne podľa potreby zamestnávateľa
13,27 - 17,25 EUR/hod.Práca nadčas platená 125 % - 130 %. 8,33% dovolenkový príspevok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v potravinárskom priemysle je dynamická a STABILNÁ, pretože sa týka výroby, spracovania a distribúcie potravín, ktoré sú nevyhnutné pre každodenný život ľudí.

Hľadáme nových zamestnancov–operátorov výroby a balenia (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Pracovná náplň:

• výrobné práce, korenenie a ochucovanie výrobkov

• balenie potravinárskych výrobkov (mäso/ryby/syry/vajíčka a pod.)

• možnosť pracovať na pozícii obsluhy stroja

• kontrola kvality produktov, triedenie

• rôzne ďalšie úkony spojené s prípravou výrobkov na balenie (podľa

  zadania nadriadeného)

• teplota na pracovisku 0 - 8 stupňov

Lokalita:
Holandsko - rôzne lokality (Epe, Barneveld, Nijkerk a i.)

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu:

• Výborné mzdové ohodnotenie

• K základnej mzde dostávate príplatky 125% - 130%

• Atraktívna ÚSPORA NÁKLADOV NA UBYTOVANIE vďaka ET systému (nezdaniteľná úľava, ktorá zamestnancovi ponecháva vyššiu čistú mzdu)

• Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca

  dovolenkový príspevok)

Mzda je vyplácaná týždenne

Čítaj ďalej:

• Pracujete pre stabilnú spoločnosť

• Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – každý zamestnanec má

  vlastnú 1-lôžkovú izbu, neplatí sa vopred (suma za ubytovanie je
  sťahovaná zo mzdy)

Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom (bicykel, e-bike,

  auto - v závislosti od vzdialenosti)

• Nízke náklady na vycestovanie

• Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené

Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení

  všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Pošlite nám svoj životopis na [email protected] a my sa Vám určite ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našimi klientmi sú spoločnosti, ktoré sú jednotkami na trhu vo svojom obore. Ide o spoločnosti s pevným zázemím, ktoré sú lídrami v odvetví výroby potravinárskych produktov a ponúkajú najlepšie a najinovatívnejšie riešenia pre rôznych zákazníkov v rôznych krajinách. Spoločnosti, ktoré majú dlhoročné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, potravinársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučení. Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A2.

• vodičský preukaz výhodou

• je potrebné vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na     firemných bicykloch, e-bikoch, prípadne autom v závislosti od vzdialenosti

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812372  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.