Reagujte bez životopisu

Začni svoju kariéru ako výrobný pracovník u vedúceho výrobcu mäsových výrobkov v Holandsku. S možnosťou kariérneho rastu. Mzda až do 20,18€/h.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zoetermeer, Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
13,92 - 20,18 EUR/hod.vyplácaná týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Si skutočným nadšencom a si pripravený na kariéru u jedného z popredných výrobcov mäsových výrobkov v Holandsku? V spoločnosti Luiten je všetko možné! Ako výrobný zamestnanec môžeš pracovať na rôznych oddeleniach, budeš mať široké spektrum povinností, takže sa ani jeden deň nebudeš nudiť.

Pokiaľ hľadáte stabilnú prácu, máte komunikatívnu angličtinu, ste na správnom mieste! Neváhajte a zašlite nám svoj životopis, proces vybavenia je jednoduchý a rýchly!

Mzda

  • od 13,92€ brutto/h až do 20,18€/h
  • vyplácaná týždenne

Pracovné hodiny

  • práca len na rannú zmenu
  • pracuje sa 5 dní v týždni – (Pondelok-Piatok

Viac info čítaj tu:

  • Stabilná, dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu.
  • Príležitosť stať sa súčasťou rastúcej organizácie.
  • Pripojíte sa k priateľskému tímu multikultúrnych kolegov
  • Dobré jedlo v  útulnej firemnej jedálni
  • Doprava do/z práce ZDARMA
  • Ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom
  • Pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA
  • Starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Luiten je rodinná spoločnosť s vášňou pre výrobu remeselného mäsa. Luiten vyrástol na špecialistu na potravinové koncepty a zásobuje zákazníkov v Holandsku aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • anglický jazyk – B1
  • predchádzajúce skúsenosti vo výrobe  min 6 mesiacov
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU!

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4820721  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,92 EUR/hod.