Chceš si zarobiť 400,-€ netto týždenne ? Máme pre Teba prácu v Belgicku na 3 mesiace, triedenie jabĺk a hrušiek.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode každý týždeň
1 700 EUR/mesiacUvedená mzda je čistom (po odrátaní odvodov, daní, ubytovania).Minimálne odvody ako brigádnik. Za 3 mesiace až 5200 € v čistom!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v Belgicku a zarobiť si  5.200,- € netto za 3 mesiace ? Potom máme sezónnu prácu práve pre Teba ! Od začiatku júna do konca augusta.

Pracuj na triediacej linke pri triedení jabĺk a hrušiek.  Prax nie je potrebná, dôležitá je chuť pracovať, vysoké pracovné nasadenie a flexibilita voči nadčasom.

  • pracuje sa na triediacej linke s jablkami a hruškami
  • ovocie sa triedi, balí do krabíc, pripravuje sa k expedicií

  • výborná mzda
  • možnosť práce nadčas
  • ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
  • práca pre mužov, ženy, páry

Pošli nám svoj životopis ešte dnes na [email protected] a my sa Ti určite ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Rodinná belgická spoločnosť s 200 zamestnancami sa zameriava na pestovanie jabĺk a hrušiek. Je známa svojou priateľskou atmosférou a podporou zamestnancov, čo ju robí výnimočnou vo svojom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zručnosť, precíznosť
  • ochota pracovať nadčas
  • NULOVÁ  TOLERANCIA   ALKOHOLU  V PRÁCI A NA UBYTOVANÍ

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829804  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac