Reagujte bez životopisu

Chceš cool job a super mzdu? Pracuj so športovým oblečením v sklade GXO a zarábaj až 27,36 €h!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Heerlen, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
každý týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
13,68 - 27,36 EUR/hod.+zmenové príplatky (pondelok-piatok) od 125% do 145% + príplatky cez víkend od 150% do 200%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si športový nadšenec a máš vzťah k práci v sklade? Potom máme pre Teba perfektnú prácu v zahraničí v Holandsku!

Pracovať v GXO znamená pracovať v dynamickom, rýchlom a športovom prostredí. Nie je to len práca, ale aj príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý je vášnivý pre šport a služby zákazníkom.

Takže ak máte vášeň pre šport, máte skúsenosti s prácou v skladekomunikatívnu angličtinu a radi pracujete v tímovo orientovanom prostredí, uchádzajte sa o pozíciu skladníka už teraz!

MZDA:

  • 13,68€ brutto/h , vyplácaná týždenne
  • zmenové príplatky(pondelok-piatok) od 125%do145%
  • príplatok za prácu cez víkend od 150% do 200%

Viac info o pracovnej ponuke tu:

  • stabilná, dlhodobá práca
  • po 6 mesiacoch šanca stať sa kmeňovým zamestnancom
  • moderná jedáleň - ovocie ZDARMA
  • doprava firemným automobilom do/z práce ZDARMA
  • príspevok na cestovné 0,23€/km ak používate vlastné auto
  • možnosť využitia ET regulácie – úspora nákladov na ubytovanie
  • nízke vstupné náklady
  • holandská pracovná zmluva
  • ubytovanie  zabezpečené zamestnávateľom
  • starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis v anglickom jazyku na email eu@universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť GXO v Holandsku je medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá sa okrem iného špecializuje aj na športové oblečenie, športovú obuv a ďalšie športové doplnky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

  • anglický jazyk – B1
  • min. 1 rok pracovné skúsenosti v logistike
  • motivácia a chuť pracovať dlhodobo
  • zodpovednosť, flexibilita
  • čistý register trestov
  • vodičský preukaz výhodou
  • schopnosť vedieť sa bicyklovať

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4855517  Datum zveřejnění: 14.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,68 EUR/hod.