2 súčasne pracujúce opatrovateľky v jednej rodine

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
04.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1700,00 Eur Netto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku pani nar. v roku 1966, bývajúcej v meste 2811KC Reeuwijk,Holandsko. Pani má spier-atrofiu, pohyb pomocou vozíčka, k dispozícii je dvíhacie zariadenie, váhovo je cca 42 kg, pani slabšie vidí preto nemá rada ostré farby,
potrebuje pomôcť pri hygiene,toalete,obliekaní,zobliekaní atď.
U pani pracujú dve opatrovateľky súčasne, to znamená že si vzájomné pomáhajú a podporujú sa. Je potrebné šoférovať, či už na nákupy,alebo k lekárovi atď.
U pani pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + skúsenosti
TERMÍN NÁSTUPU: 4.8.2018 - dohodou
PLATOVÉ PODMIENKY: 1700,00 EUR // netto /mesiac + komplet preplatené cestovné pri 6 t. turnuse, bez poplatkov.

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoféri, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

TERMÍN NÁSTUPU: 4.8.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.
ID: 3459784  Datum zveřejnění: 30.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700,00 Eur Netto / mesiac