Práca pre 2 opatrovateľky súčasne v jednej rodine - mesto Hengelo,Holandsko

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600,00 Eur Netto / 1 mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre 2 opatrovateľky pracujúce súčasne v jednej rodine -- ku manželskému páru bývajcemu v dome v meste 7255PV Hengelo , Holandsko.
Pán je váhovo cca 95 kg, má demenciu, má katéter, pohyb pomocou vozíčka, k dispozícii je dvíhacie zariadenie. Pani je váhovo cca 75 kg, pohyb pomocou vozíčka, prejde aj pár krokov sama. Obaja potrebujú pomôcť s hygienou, toaletou, zobliekaním ,obliekaním. Ďalej nakupovanie, varenie, udržiavanie domácnosti v čistote.
V rodine pracujú naši opatrovatelia, ktorí nových opatrovateľov zaučia, zaškolia.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK, NEMECKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: 12.9.2018
PLATOVÉ PODMIENKY: 1600 ,00 EUR NETTO // osoba za odpracovaný mesiac + komplet preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoféri, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.
ID: 3470130  Datum zveřejnění: 14.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1600,00 Eur Netto / 1 mesiac