Práca pre opatrovateľku , Holandsko /opatrovateľka,opatrovateľ/

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1650,00 Eur Netto / za odpr.mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku klientke, kde pracujú 2 opatrovateľky súčasne v jednej rodine : ku pani nar. v roku 1947 , bývajúcej v meste Garderen,Holandsko.
Pani je váhovo cca 90 kg, býva sama vo veľkom priestrannom dome. Pani je celkovo v dobrom zdravotnom stave, pohyb je možný len pomocou vozíčka - pretože má amputovanú nohu pod kolenom. Veľmi rada chodí na prechádzky, do nákupných centier, do kaderníka atď. Počas jej aktivít ju sprevádza opatrovateľka - autom. Domáce zvieratá - pes. Pani je fajčiarka.
Potrebuje pomôcť s hygienou, toaletou, zobliekaním ,obliekaním. Ďalej nakupovanie, varenie, udržiavanie domácnosti v čistote.
U pani pracujú dve opatrovateľky súčasne, to znamená, že si navzájom spolu pomáhajú a dopĺňajú sa pri práci.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni + VODIČSKÝ PREUKAZ + skúsenosti
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom ihneď
PLATOVÉ PODMIENKY: 1650 ,00 EUR // osoba -- netto za odpracovaný mesiac + komplet preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoféri, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.
ID: 3671306  Datum zveřejnění: 17.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650,00 Eur Netto / za odpr.mesiac