Najväčší poskytovateľ
zdravotnej starostlivosti
hľadá práve teba
Sme jeden tím,
buď jeho súčasťou

Lekár na Centrálne prijímacie oddelenie

Miesto práce
Nemocnica Ružinov UNB, Ružinovská, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1140 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti

  • možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní,
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné jubileá,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • poskytujeme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • špecializácia v odbore urgentná medicína vítaná
  • špecializácia v odbore vnútorné lekárstvo vítaná

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Univerzitná nemocnica Bratislava
Pažítková 4
821 01 Bratislava
ID: 1091148   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1140 €/mesiac