Lekár na Klinike geriatrie

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Nemocnica Ružinov UNB, Ružinovská, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
1 956 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy lekára bez špecializácie je 1 956 EUR/mesiac; základná zložka mzdy lekára so špecializáciou je 3260 EUR/mesiac. Výška konečnej mzdy bude dohodnutá na základe osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva diagnostickú a liečebnú činnosť na Klinike geriatrie LF SZU a UNB pod dohľadom lekára so špecializačnou skúškou z geriatrie podľa určenia zástupcu prednostu, alebo prednostu kliniky,
  • vykonáva jednoduchšie invazívne výkony pod dohľadom lekára so špecializačnou skúškou z geriatrie podľa určenia zástupcu prednostu, alebo prednostu kliniky,
  • zodpovedne v zmysle zákona vedie dokumentáciu pacientov a aj podľa požiadaviek vedenia nemocnice a vedenia kliniky,
  • podľa potrieb pracoviska na základe nariadenia vedúceho pracoviska vykonáva lekárske pohotovostné služby,
  • spolupracuje so stredným zdravotným personálom, so sociálnou sestrou a inými ako sú špeciálni terapeuti, ergoterapeuti, psychológovia a ďalší špecialisti z organizačných útvarov, v ktorých sa vykonáva terapeutická, príp. diagnostická starostlivosť o pacienta,
  • dodržiava Zákon o omamných a psychotropných látkach,
  • kontroluje a dodržiava špeciálny hygienicko-epidemiologický režimu, vrátane prevencie nozokomiálnych nákaz,
  • dodržiava pokyny nadriadeného a riadi sa platnými vnútornými predpismi organizácie.

  • zvyšovanie základnej zložky mzdy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB,
  • možnosť priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej zložky mzdy, ktorý sa určuje na základe osobných schopností a dosahovaní pracovných výsledkov,
  • ďalšie finančné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB: príspevok zo sociálneho fondu na stomatologické výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, finančné dary pri príležitosti životného jubilea, pracovného jubilea, za odpracované roky (vernostné),
  • bezúročná pôžička do výšky 500€,
  • možnosť stravovania sa v stravovacích zariadeniach UNB s príspevkom zamestnávateľa,
  • možnosť cenovo-výhodného ubytovania na ubytovniach UNB,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
  • možnosť príspevku od zamestnávateľa na DDS,
  • možnosť využitia karty Multisport.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Občianska bezúhonnosť, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, empatia

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1118046  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 956 EUR/mesiac