Najväčší poskytovateľ
zdravotnej starostlivosti
hľadá práve teba
Sme jeden tím,
buď jeho súčasťou

Samostatný odborný referent - Referát tepelného hospodárstva a Referátu vykurovania

Univerzitná Nemocnica Bratislava, Mickiewiczova, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
768€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje a riadi činnosti na Referáte vykurovania a Referáte tepelného hospodárstva v Nemocnici Staré Mesto

  • poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac viaclôžková izba
  • 40€/mesiac jednolôžková izba
  • možnosť priznania osobného príplatku po skúšobnej dobe
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

  • kuričský preukaz 5. triedy

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Univerzitná nemocnica Bratislava
Pažítková 4
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Foldváryová
Tel.: 02/48234351, 0908/035869
E-mail: poslať životopis
ID: 3524935   Datum zveřejnění: 26.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   768€/mesiac