Kuchár

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Antolská, Petržalka, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
624€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná náplň práce kuchára na Oddelení prevádzky stravovacích zariadení,
- vyrába diétne jedlá podľa diétneho systému (programu) záväzného v zdravotníckom zariadení,
- zodpovedá za dodržiavanie technologických postupov pripravovaných jedál, za dodržiavanie váhových noriem, za akosť a chutnosť, za zdravotnú bezchybnosť pokrmov,
- zodpovedá za správne využitie všetkých surovín a za ich hospodárne využitie pri príprave stravy,
- koordinuje a vydáva stravu na jednotlivé oddelenia podľa ich požiadaviek, tiež obedy pre zamestnancov v zamestnaneckej jedálni,
a iné.

- poskytujeme ubytovanie – 20€/viaclôžková izba, 40€/jednolôžková izba
- možnosť priznania osobného príplatku podľa dosahovaných pracovných výsledkov po ukončení skúšobnej doby
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá atď.
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

práca kuchára v Nemocnici v Petržalke a v Nemocnici akad. L. Dérera, Kramáre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore kuchár

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3624538  Datum zveřejnění: 19.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 624€/mesiac