Vedúci Oddelenia personálnej práce a miezd

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Od 1 458,41 EUR/mesiacZo zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú zložku mzdy. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka mzdy je v rozsahu od 1 458,41€ - 1 696,71€. Celková výška platu sa odvíja od skúseností a rokov praxe, osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje a koordinuje činnosti na Oddelení personálnej práce a miezd v oblasti personálnej práce vrátane odmeňovacieho systému a práce s databázou zamestnancov v systéme VEMA,
• zabezpečuje a zodpovedá za činnosti súvisiace so vznikom, zmenou a skončením pracovného pomeru zamestnancov,
• zabezpečuje a zodpovedá za odborné vedenie agendy osobných spisov a jednotnej evidencie zamestnancov,
• zodpovedá za dodržiavanie platných predpisov pri uzatváraní pracovných právnych vzťahov, dohôd vykonávaných mimo pracovného pomeru a príkazných zmlúv,
• zabezpečuje kompletnú mzdovú agendu vrátane realizácie zrážok z miezd zamestnancov a vypracovanie podkladov pre výpočet dávok nemocenského poistenia pre Sociálnu poisťovňu,
• vykonáva ročné zúčtovanie dane za zamestnanca,
• vyhotovuje evidenčné listy dôchodkového poistenia,
• zodpovedá za dodržiavanie platných zákonov a predpisov,
• metodicky riadi referentov oddelenia v oblasti odmeňovania a mzdového účtovníctva,
• kontroluje agendu súvisiacu s odmeňovaním zamestnancov v súlade s platnými právnymi predpismi a Zákonníkom práce,
• sleduje zmien v legislatíve v danej oblasti,
• spolupodieľa sa na tvorbe interných smerníc,
• spolupodieľa sa na finálnom spracovaní miezd,
• a iné.

  • ​priznanie a zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe,
  • možnosť priznania osobného príplatku do výšky 100% základnej zložky mzdy,
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú,
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné,
  • možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
  • možnosť využitia karty MultiSport,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti personalistiky, spracovávaní mzdy
• bezúhonnosť,
• zodpovednosť,
• spoľahlivosť
• schopnosť učiť sa nové veci,
• vysoké pracovné nasadenie,
• precíznosť, zmysel pre detail,
• odolnosť voči stresu

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3626238  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 458,41 EUR/mesiac