Pomocný skladník

Univerzitná nemocnica Bratislava

Univerzitná nemocnica Bratislava - sv. Cyrila a Metoda, Antolská, Petržalka, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Od 700 EUR/mesiac- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pomáha pri preberaní tovaru a jeho uložení tovaru v sklade
• Pripravený tovar na expedíciu rozvezie, doručí na jednotlivé nákladové strediská určené na výdajke, potvrdenú výdajku o prevzatí vráti skladníkom na príslušnom pracovisku
• Zabezpečuje poriadok na pracovisku, pravidelne umýva sklady, likviduje nevratný obalový materiál, ukladá palety
• Zodpovedá za dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a ochrany majetku v rozsahu pracovnej činnosti
• Dodržiava pokyny nadriadeného a riadi sa platnými vnútornými predpismi organizácie

- možnosť priznania osobného príplatku po ukončení skúšobnej doby,
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické
výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné,
- možnosť využitia karty MultiSport,
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona.

Miesto výkonu práce je nemocnica Staré Mesto alebo nemocnica sv. Cyrila a Metoda.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

bezúhonnosť, manuálna zručnosť

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3696392  Datum zveřejnění: 8.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac