Pôrodná asistentka

Univerzitná nemocnica Bratislava

Nemocnica sv. Cyrila a Metoda Bratislava-Petržalka, Antolská, Petržalka, Slovensko
Termín nástupu
ihned
993 EUR/mesiac-zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe - možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní - pôrodná asistentka - špecialistka - 1112€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o ženu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a v pôrodných sálach vykonávaná pôrodnou asistentkou samostatne alebo v spolupráci s lekárom.

-zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- pôrodná asistentka - špecialistka - 1112€/mesiac
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony,dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- možnosť využitia karty MultiSport
-možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- poskytujeme ubytovanie - 20€/mesiac - viac lôžková izba, 40€/mesiac - jednolôžková izba

Univerzitná nemocnica Bratislava prijíma zdravotné sestry, operačné sestry, anestéziologické sestry, praktické sestry.
Bližšie informácie o pracovnej pozícii poskytne:
-vedúca nelekárskych zdravotníckych činností Mgr. Monika Páleníková, t.č. 02/48 234 154
-v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda p. Mgr. Jana Sivíková, MHA na tel. č. : 02/ 6867 3007

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

1. SZŠ-odbor pôrodná asistencia
2. VOV-diplomovaná pôrodná asistencia
3. VŠ -odbor pôrodná asistencia

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3900120  Datum zveřejnění: 2.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 993 EUR/mesiac