Stolár

Univerzitná nemocnica Bratislava

Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice, Krajinská, Podunajské Biskupice, Slovensk
Termín nástupu
dohodou
696 EUR/mesiaczvyšovanie základnej mzdy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe, možnosť osobného príplatku po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náplň práce stolára v Špecializovanej geriatrickej nemocnici, Podunajské Biskupice
- zabezpečuje prevádzku a údržbu technických, hlavne stolárskych výrobkov a zariadení
- vykonáva náročnejšie údržbárske a opravárske práce stolárskeho charakteru na zariadeniach (okná, dvere, nábytok...)
- a iné..

- zvyšovanie základnej mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť pridania osobného príplatku po ukončení skúšobnej doby
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- možnosť využitia karty MultiSport
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3973003  Datum zveřejnění: 23.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac