Samostatný odborný referent - Oddelenie vnútornej kontroly

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Ružinovská Nemocnica, Ružinovská, Ružinov, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
971 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závislá od počtu rokov odbornej praxe, možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie vnútornej kontroly:
Zabezpečenie koncepčnej, metodickej a koordinačnej činnosti v oblasti vnútroorganizačnej kontroly
Vypracovanie zameraní a plánov vnútroorganizačnej kontroly a ich vyhodnocovanie
Kontrola dodržiavania interných prepisov zamestnávateľa
Kontrola dodržiavania všeobecne záväzných právnych prepisov
Evidencia vnútroorganizačných a vonkajších kontrol
Navrhovanie opatrení za účelom nápravy zistených nedostatkov
- Vybavovanie sťažností a podnetov od pacientov, resp. klientov
Prešetrovanie sťažností a podnetov a hľadanie riešení
- Administratívna činnosť oddelenia
- Zabezpečenie spolupráce a súčinnosti pre UDZS
- Zabezpečenie súčinnosti pre ostatné oddelenia zamestnávateľa

- priznanie a zvyšovanie základnej mzdy v zmysle kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, životné jubileá , pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- možnosť objednania karty Multisport

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

logické a koncepčné myslenie

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4042309  Datum zveřejnění: 5.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 971 EUR/mesiac