Anesteziológ/ intenzivista JIS Kliniky popálenín a rekonštrukčnej chirurgie

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Ružinov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 260 EUR/mesiacZo Zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú mzdu. Výška základnej mzdy lekára so špecializáciou - je od 3260€/mesiac, konečná mzda sa odvíja od skúseností a rokov praxe a bude predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klinika popálenín a rekonštrukčnej chirurgie je vysoko špecializované, špičkové pracovisko, ktoré zabezpečuje liečbu a starostlivosť o

  • pacientov postihnutých termickými úrazmi všetkých typov (popáleniny, plameňom, elektrickým prúdom, chemickými látkami, radiáciou, kontaktné popáleniny, obareniny, omrzliny) a všetkých vekových skupín.
  • v prípade ťažkých popálenín, inhalačného poranenia, šokových stavov zabezpečujeme intenzívnu a resuscitačnú starostlivosť na Jednotke intenzívnej a resuscitačnej starostlivosti (JIRS).

Náplňou práce na Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie bude vykonávanie:

  • preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie

  • zvyšovanie základnej zložky mzdy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB,
  • možnosť priznať osobný príplatok až do výšky 100% základnej zložky mzdy, ktorý sa určuje na základe osobných schopností a dosahovaní pracovných výsledkov,
  • ďalšie finančné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB: príspevok zo sociálneho fondu na stomatologické výkony, na dioptrické okuliare, detskú rekreáciu, finančné dary pri príležitosti životného jubilea, pracovného jubilea, za odpracované roky (vernostné),
  • bezúročná pôžička do výšky 500€,
  • možnosť stravovania sa v stravovacích zariadeniach UNB s príspevkom zamestnávateľa,
  • možnosť cenovo-výhodného ubytovania na ubytovniach UNB,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
  • možnosť príspevku od zamestnávateľa na DDS,
  • možnosť využitia karty Multisport.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo, odbor anesteziológia a intenzívna medicína

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • predchádzajúca prax a atestácia v odbore anesteziológia a intenzívna medicína

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4155337  Datum zveřejnění: 4.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac