Informatik (IT technik)

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Mickiewiczova, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 177,16 EUR/mesiacZo Zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú mzdu. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka mzdy je v rozsahu od 1 177,16€ - 1 415,45€. Celková výška platu sa odvíja od skúseností a rokov praxe, osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca do tímu, ktorý na dennej báze zabezpečuje chod a administráciu interných informačných a komunikačných technológií.
Oceňujeme proaktívny prístup, dávame priestor pre uplatnenie vlastného potenciálu.
- podpora užívateľov pri obsluhe VT a používaní SW aplikácií (fyzická na lokalite ako aj vzdialená) - servis a inštalácia , konfigurácia a profylaxia PC, tlačiarní a inej kancelárskej elektroniky (svojpomocne, dodávateľsky) samostatne v servisnom centre alebo priamo na lokalite
- inštalácia a údržba základného SW vybavenia,
- diagnostika porúch a profylaxia HW výpočtovej techniky
- inštalácia softwarového vybavenia OS, SW, a klientov IS
- zapájanie zariadení do počítačovej siete a lokalizácia problémov s LAN/WAN
- konfigurácia klientskych častí informačných systémov a spolupráca s pracovníkmi podpory IS pri riešení problémov užívateľov
- podieľanie sa na príprave nových technických riešení.

  •  zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe,
  • možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú po zapracovaní,
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné,
  • možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa,
  • možnosť využitia karty Multisport,
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
  • mobilný telefón (smartphone) s dátovým paušálom,
  • práca v špecifickom odvetní informačných technológií,
  • možnosť získať nové skúsenosti a vedomosti,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • možnosť sebarealizácie.

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti informačných a komunikačných technológií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- orientácia v oblasti počítačovej techniky a periférií - pokročilý
- administrácia Windows desktopov – pokročilý
- administrácia LAN/WAN – pokročilý
- klient/server administrácia – pokročilý

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Pellerová
Tel.: +421908035869
E-mail: poslať životopis
ID: 4821010  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 177,16 EUR/mesiac