Obchodní zástupce pro Jižní Čechy

Pro náš tým obchodních zástupců hledáme novou posilu. Jejich hlavní náplní práce je aktivní vyhledávání a získávání obchodních příležitostí od všech existujících a potencionálních klientů UPS a ve svěřené oblasti. Těšíme se na nového člena, který bude profesionálně zastupovat obchodních zájmy UPS a reprezentovat etické standardy naší mezinárodní společnosti.

Co vás čeká:
Zajištění kontaktu s potencionálními i stávajícími klienty s cílem:
- Plnění obchodního plánu v definovaných obchodních aktivitách
- Vedení obchodních jednání za účelem získání obchodu
- Předkládání obchodních nabídek reflektující obchodní zájmy UPS
- Zajištění skutečné realizace obchodu
- Udržování a prohlubování obchodních vztahů se zákazníky
- Kvalitní reprezentování společnosti UPS

Co byste měl/a nabídnout vy:
- SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- obchodní zkušenosti a zákaznická orientace
- angličtinu na dobré úrovni (využití na denní bázi)
- vynikající komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek
- aktivní přístup a chuť se rozvíjet
- samostatnost a spolehlivost, loajalita a sebemotivace
- ŘP skupiny B

Co nabízíme my:
- 25 dní dovolené
- Služební auto i k soukromým účelům (Škoda Octavia Combi)
- Home office
- Stravenky
- Flexi Passy
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost využívat Multisport kartu (návštěva fitness zařízení i relaxace).
ID: 3320152  Datum zveřejnění: 1.3.2018