Sales Representative pro Německo

UrbanAlps Czech s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2019 nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost za udržení a růst výnosů a zisků v rámci přiděleného regionu prodejem výrobků/služeb stávajícím zákazníkům a získáváním nových obchodů, administrativa spojená s obchodní činností. Mapování a analýza trhu, spolupráce s ostatními odděleními firmy, prezentace společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

PP plný, na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, firemní vůz, flexibilní pracovní doba, profesionální růst, dobré platové podmínky, nástup možný ihned

Informace o náboru

Místem práce je Hradec Králové s pravidelnými pracovními cestami do Německa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: německý jayzk slovem i písmem úroveň C1, anglický jazyk výhodou, řidičský průkaz skupiny B, výborné komunikativní schopnosti, časovou flexibilitu, předchozi zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Hledáme energického člověka s otevřenou myslí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pobočka mateřské společnosti se sídlem ve Švýcarsku, která se zabývá montáží a distribucí bezpečnostních zámků.
ID: 3698273  Datum zveřejnění: 19.6.2019