6 důvodů proč se stát elitním obchodníkem v ušetřeno.cz

Ušetřeno.cz s.r.o.

Místo práce
Jemnická 1138/1, 140 00 Praha 4 - Michle, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 55 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co takhle mít práci, která tě posune dál se spoustou skvělých lidí?
Přátelská atmosféra, skvělý produkt, kde se nemusíš vnucovat klientům..., že to zní fajn?

Naše společnost pomáhá ušetřit lidem jejich peníze a tím si užít více radosti ze života, jsme UŠETŘENO.CZ
Hledáme kandidáta, který do toho půjde s námi.

Vybraného kandidáta čeká fajn zazemí v podobně super lidí a za dobrou práci skvělý plat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

6 důvodů proč se stát ELITNÍM OBCHODNÍKEM v UŠETŘENO.CZ
1. Jsme mladá dynamická společnost, kde budeš mít možnost se podílet na inovaci a přicházet s novými nápady.

2. Tvoji kolegové jsou zapálená parta lidí, která se nesetkává jen v práci. Všichni si tykají a oblečení je jen na Tobě.

3. Pozice Elitního obchodníka, je pro nás natolik stategická, že celá společnost dělá maximum proto to, aby jeho práce byla efektivní a naš Elitní obchodník měl maximální podporu.

4. Elitní obchodník oslovuje klienty, kteří čekají na jeho kontakt. Naši klienti chtějí ušetřit na obyčejných výdajích a my víme jak na to:-).

5. Máme pro vybraného kandidáta připravené skvělé školení, které Tě posune dál.

6. Mám připraveno dobré zázemí pro vybraného kandidáta s výborným ohodnocením a fajn benefity.

Tak co, chceš si popovídat jak se posunout dál? Jdeš do toho?

Díky moc předem za odpověd a těším se na Tvůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V našich týmech Energetika, Finance a Telekomunikace jsou profesionální prodejci, kteří se věnují vyřízení odchozích hovorů. Překypují obchodním talentem, nadšením do práce a odhodláním zdolávat všechny překážky, které se jim postaví do cesty. Jsou bezvadní kolegové, ale umí také tvrdě pracovat. Rádi se učí novým věcem ze svěřené oblasti a ještě raději pomáhají našim klientům ušetřit peníze za jednotlivé produkty (elektřina, plyn, hypotéka, půjčka, mobilní/datový tarif...).

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3196713  Datum zveřejnění: 25.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33 000 - 55 000