Regionální Vedoucí Prodeje (Area Sales Manager)

UST-M Sp. z o.o.

Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Renomovaný polský výrobce filtrů a systémů čištění vody hledá
Vedoucího prodeje pro Slovensko a Českou republiku

Rozsah povinností:

• Aktivní prodej výrobků v České republice a na Slovensku,
• Realizace nastaveného rozpočtu
• Získávání nových obchodních partnerů a rozvoj současné distribuční sítě
• Příprava a sledování prodejních nabídek, negociace obchodních podmínek
• Sledování změn tržního prostředí
• Vytváření dobré image společnosti
• Efektivní spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zaměstnání na základě pracovní smlouvy nebo jiné formy zaměstnání
• Atraktivní odměnu závislou na prodejních efektech
• Pracovní nástroje: auto, telefon atd.
• Práci v moderní, prosperující společnosti;

Informace o náboru

Zájemce prosíme zaslat životopis na adresu : [email protected] v předmětu zprávy uveďte: Regionální Vedoucí Prodeje
Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze vybrané osoby.
Uveďte prosím v dokumentech následující prohlášení:
V souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a), obecných ustanovení o ochraně osobních údajů ze dne 27 dubna 2016 (GDPR) souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby současného a budoucích náborů, provázených nebo ve prospěch UST-M sp. z o.o. se sídlem v Tomaszowie Mazowieckim.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• Odhodlání a kreativita při plnění stanovených úkolů a cílů
• Snadnost navazování kontaktů
• Soběstačnost, odpovědnost, poctivost, připravenost pracovat v terénu a časté cestování
• Prodejní schopnosti, vyjednávací a logické myšlení
• Znalost oboru je vítána
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost alespoň jednoho jazyka: polštiny, angličtiny nebo ruštiny v komunikativním rozsahu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Renomovaný polský výrobce filtrů a systémů čištění vody
ID: 4087418  Datum zveřejnění: 24.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc