Vedoucí asistenčního informačního centra

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaším úkolem?
- vedení asistenčního a informačního centra (AIC),
- podíl na tvorbě služeb AIC,
- komunikace se zahraničními klienty,
- administrace podkladů zahraničním klientům k zahájení služeb a péče,
- zajišťování individuální péče klientům,
- péče o návštěvy,
- komunikace s vnějšími subjekty,
- spolupráce se smluvními partnery ÚVN.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené + další 3 dny pracovního volna navíc,
- podporu v dalším jazykovém vzdělávání,
- jistotu práce v prestižní akreditované nemocnici,
- specializovanou zdravotní péči a slevy na vybrané výkony,
- slevy ve veřejné lékárně a prodejně zdravotnických potřeb,
- příspěvky pro zaměstnance (dovolená, kulturní a sportovní akce, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy (po 1 roce trvání pracovního poměru),
- příspěvky pro děti zaměstnanců (dovolená, tábory, sportovní aktivity (po 1 roce trvání pracovního poměru),
- kvalitní dotované stravování (cena oběda 31 Kč),
- cenově výhodné ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc),
- příspěvek na kartu MULTISPORT,
- vstup na plavecký bazén Júliska každý pátek zdarma,
- výhodné nabídky rekreací a lázeňských pobytů v rámci spolupráce s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními – VOLAREZA,
- jóga, kondiční cvičení, posilovna v areálu nemocnice, tělocvična, sportovní turnaje a další akce - zdarma přímo v areálu nemocnice,
- další služby pro zaměstnance (sauna, kadeřnictví, masáže, prodejny potravin včetně bio a rychlého občerstvení za zvýhodněné ceny),
- ostatní informace a zaměstnanecké výhody viz kariera.uvn.cz.

Informace o náboru

Asistenční informační centrum ÚVN zajišťuje nepřetržitou informační službu, 24 hodin denně, pomáhá pacientům s orientací po nemocnici a s kontaktováním odborných pracovišť.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste vítáni, pokud máte:
- velmi dobrou schopnost komunikace, vyjednávání, prezentační dovednosti,
- příjemné a reprezentativní vystupování,
- počítačovou gramotnost (Microsft Office),
- znalost vyúčtování plateb,
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost anglického jazyka na úrovni (B2),
- znalost němčiny (B2) a/nebo ruštiny (B2) výhodou,
- zkušenost v práci s redakčním systémem,
- zkušenosti s vedením týmu (do 10 osob) výhodou,
- bezúhonnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3872978  Datum zveřejnění: 17.2.2020