Zdravotní laborant/ka na Oddělení klinické mikrobiologie

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
Platové podmínky dle platových tarifů (vzdělání, délka praxe). Navíc příplatky, rizikový příplatek za práci v laboratoři, osobní ohodnocení a roční odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete nám pomáhat při práci, která nezahrnuje přímou péči o pacienta, ale práci v „zákulisí“. Je pro nás důležité, aby naši kolegové byli schopni komplexního řešení problému a viděli „za zkumavkou“ i svého pacienta. Přestože nebudete mít takový kontakt s pacientem a jeho ošetřováním, svojí prací ho výrazně ovlivníte.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v příjemném kolektivu s moderním přístrojovým vybavením
- náborový příspěvek 33.000 až 38.000 Kč
- 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené navíc
- 3 dny dalšího pracovního volna navíc
- propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
- vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
- příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce)
- příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce)
- mateřská školka Střešovanka
-cenově výhodné ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc),
- kvalitní dotované stravování (obědy za 38 Kč)
- slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
- program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)
- další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oboru zdravotní laborant
-odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
-požadována praxe v molekulární diagnostice a serologii, ale vhodné i pro absolventky/absolventy
-aktivní a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3979031  Datum zveřejnění: 2.11.2020