Referent/ka pro Asistenční informační centrum (denní/noční)

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Místo práce
U Vojenské nemocnice 1, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsícNavíc příplatky za práci o víkendu, v noci, ve svátek. Navýšení osobního ohodnocení po zkušební době, roční odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete komunikovat s českými i zahraničními pacienty.
Poskytovat jim všechny potřebné informace a pomáhat s orientací v areálu nemocnice.
Pokud bude potřeba, pomůžete s administrativou nebo poskytnete podporu.
Práce v nepřetržitém provozu (střídání denních 7.00-19.00 a nočních směn 19.00-7.00).

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené + další 3 dny pracovního volna navíc,
podporu v dalším jazykovém vzdělávání,
jistotu práce v prestižní akreditované nemocnici,
specializovanou zdravotní péči a slevy na vybrané výkony,
příspěvky pro zaměstnance 10.000 Kč/rok na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce),
příspěvky pro děti zaměstnanců 2.500 Kč/rok na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce),
mateřská školka Střešovanka,
kvalitní dotované stravování (obědy za 42 Kč),
ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 1.400,- Kč/měsíc),
slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb,
program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.),
další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání s maturitou,
velmi dobrá schopnost komunikace,
příjemné vystupování,
zdravotní způsobilost pro práci ve střídavých denních a nočních dvanáctihodinových směnách,
AJ na výborné úrovni (min. C1),
znalost němčiny a/nebo ruštiny min. na úrovni B2 výhodou,
digitální kompetence na úrovni nezávislý uživatel,
bezúhonnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4111188  Datum zveřejnění: 25.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc