Investiční referent/ka pro Oddělení plánování a realizace investic

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Vojenská fakultní nemocnice Praha, U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování realizace investičních akcí v oblasti výstavby včetně předem provedené kontroly zpracované projektové dokumentace a dozorování průběhu celé realizace akce. Zpracování podkladů pro investiční akce a výběr dodavatelů. Vyhledávání a zpracovávání možných dotačních možností pro nemocnici.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení, bezpečné pracovní prostředí,
systém kvalitního odborného zaškolení, odpovídající platové ohodnocení,
5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího pracovního volna navíc, již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT,penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy
kvalitní dotované stravování (cena oběda 45 Kč), cenově výhodné ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000,- Kč/měsíc), vstup na plavecký bazén Júliska každý pátek zdarma, výhodné nabídky rekreací a lázeňských pobytů v rámci spolupráce s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními – VOLAREZA, slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program Podpory zdraví pro zaměstnance a další služby pro zaměstnance (tělocvična, posilovna, sauna, kadeřnictví, masáže aj., ostatní informace a zaměstnanecké výhody viz kariera.uvn.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

stavební a technická problematika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, Zaměření na stavební a technickou problematiku.Zkušenosti s investičními akcemi v oblasti realizace staveb (dozorování průběhu staveb, přebírání prací, zajišťování odstraňování nedostatků apod.) Zkušenosti s kontrolou zpracované projektové dokumentace a orientace v ní. Zkušenosti s řešením dotačních investičních akcí. Schopnost zabezpečení inženýringu staveb (technického dozoru) menšího rozsahu.
Schopnost zpracování požadavků a specifikací pro realizaci rekonstrukcí, oprav a údržby nemovitého majetku. Schopnost veřejnoprávního projednávání staveb včetně jednání se stavebním úřadem a DOSS (dotčenými orgány státní správy) a dalšími účastníky řízení podle stavebního zákona nebo předpisů obdobných. Uživatelská znalost práce v MS Office (Word, Excel) Pečlivost, důslednost, samostatnost, spolehlivost. Odpovědnost za výsledek svěřených úkolů a dodržování předepsaných postupů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4315099  Datum zveřejnění: 27.4.2022