Systémový inženýr pro Odbor informatiky (Linux)

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Vojenská fakultní nemocnice Praha, U Vojenské nemocnice, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- údržba a rozvoj ICT v prostředí ve velké stabilní společnosti - Ústřední Vojenské nemocnice Praha
- budete zodpovědní za monitorování, modifikování a údržbu systémů v prostředí Linux
- budete zajišťovat dostupnost, stabilitu a kvalitu služeb
- budete zajišťovat denní administrace corových Linuxových služeb (LDAP, DNS, DHCP, virtualizace, Clustering, HA)
- budete zajišťovat denní administrace users Linuxových služeb
- budete navrhovat zjednodušení, vylepšení stávající infrastruktury a navrhovat nasazení nových služeb
- budete komunikovat s pracovníky HelpDesku, s koncovými uživateli při zajištění dostupnosti služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové podmínky
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc
- propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
- vzdělávací aktivity (e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání)
- příspěvky pro zaměstnance 12.000 Kč/rok na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 0,5 roce)
- příspěvky pro děti zaměstnanců 2.500 Kč/rok na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 0,5 roce)
- mateřská školka Střešovanka
- kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč)
- ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc)
- slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb
- program podpory zdraví (sportovní aktivity zdarma přímo v areálu - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.)
- další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další)

Informace o náboru

Výhodou:
- znalost OS Windows server 2016 a vyšší
- znalost MS SQL 2016 a vyšší

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hluboká znalost na úrovni senior administrátora Linux serverů (CentOS, RedHat, Debian) a aplikačních serverů,
scriptování v Bash, Python, Perl apod.,
- znalost DB serverů v prostředí Linux se zaměřením na Informix
- znalost virtualizační platformy oVirt (Hyper-V)
- znalost monitorovacího systému Nagios
- pasivní znalost angličtiny (schopnost čtení technické dokumentace)
- znalost OS Windows 10
- rámcový přehled v oblasti IT
- schopnost reagovat na změny
- chuť učit se
- pozitivní a týmový přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha je moderní nemocnice se špičkovým technologickým zázemím a příjemným pracovním prostředím.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4511670  Datum zveřejnění: 1.2.2023