Hotelová chyžná

V + V JASNÁ, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Jasná, Demänovská Dolina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Od 700 EUR/mesiacpríplatky za víkendy a sviatky v rámci zákona, + odmeny za dobre vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie, čistenie a dezinfekcia hotelových izieb a ostatných pridelených priestorov, starostlivosť o zverené izby, vrátane výmeny posteľnej bielizne, denných servisov, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb.

Práca v prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom, priateľskom kolektíve. Poskytujeme možnosť ubytovania, stravovania, odvoz z autobusovej zastávky priamo do práce.

Pohovor je možný každý deň v priestoroch Hotela Jasná. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou chyžnej výhodou
- prívetivé, príjemné vystupovanie a ochotné správanie
- samostatnosť a ústretovosť
- zodpovedný prístup k práci, zmysel pre poriadok a precíznosť
- platný zdravotný preukaz

Rodinná firma pôsobiaca v Demänovskej Doline už vyše 30 rokov. Spoločnosť pôsobí v oblasti gastronómie, ubytovacích a stravovacích služieb. Priamo pri svahu lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.
www.hoteljasna.sk
ID: 4108645  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac