Elektrotechnik / Elektroinžinier - práca vo Švajčiarsku

V&V Services GmbH

Miesto práce
Saint-Ursanne, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
35CHF/hodina (= ca. 31€/hodina)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme 1 zamestnanca na demontáž výrobnej linky v závode vo Švajčiarsku.
Hlavnou náplňou práce budú tieto činnosti:
• elektroinštalečné práce pri demontáži už prevádzkovaných strojov, zariadení, dielcov

• zabezpečené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Nástup v prvý októbrový týždeň.
Pracovná ponuka je na dobu určitú - do úspešnej demontáže výrobnej linky (predpoklad február/marec 2019) - S MOŽNOSŤOU NÁSLEDNE SA ZAMESTNAŤ PRIAMO U KLIENTA v novom výrobnom závode na strednom Slovensku.
Pracovná zmuva bude uzatvorená so spoločnosťou V&V Services Gmbh.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Na osobné stretnutie budeme pozývať iba kandidátov spĺňajúcich nižšie uvedené predpoklady a zručnosti. Pohovory budú prebiehať v Banskej Bystrici.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je zahraničná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových (kovaných a obrobených) komponentov do podvozkov osobných automobilov pre popredné Tier 1 a Tier 2 automotive spoločnosti.
Náš klient plánuje do konca roka / v priebehu r. 2019 vybudovať novú výrobnú prevádzku (dve výrobné haly, administratívnu budovu a ďalšie obslužné stavby) v priemyselnom parku na strednom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechincké

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• vzdelanie v odbore elektrotechnika
• odborná spôsobilosť a povolenie na spínanie a prepínanie elektrických zariadení, platné vo Švajčiarsku - NUTNÉ!
• skúsenosti s montážou / demontážou / vystrojovaním ťažkých strojov - NUTNÉ!
• vodičský preukaz pre vysokozdvižné vozíky, platný vo Švajčiarsku - vítané
• žeriavnický preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení a žeriavov, platný vo Švajčiarsku - vítané
• manuálna zručnosť

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici. Zameriava sa na sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services má udelené povolenie k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie.
Pre vyhľadanie registrácie společnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis

Adresa spoločnosti

V&V Services, a.s.
Mládežnícka 403/49
97404 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Vyoralová
E-mail: poslať životopis
ID: 3487296   Datum zveřejnění: 7.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35CHF/hodina (= ca. 31€/hodina)