Teamleader nástrojárov na lisovni (ž/m/i)

VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.

Miesto práce
Senica, Slovensko
Termín nástupu
1.6.2023
Od 1 531 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinovanie prác údržby nástrojov (vysekávacie, strihacie, tvárniace nástroje) podľa predpísaných postupov vo výrobe výliskov z plechov
• Je súčasťou nastavenia postupov preventívnej údržby nástrojov a spolupracuje pri výmene nástrojov lisu
• Opravy poškodených častí nástrojov, brúsenie, čistenie nástrojov, kontrola funkčnosti foriem
• Zodpovednosť za vybavenie nástrojárne na lisovni, objednávanie spotrebného materiálu
• Spolupráca s príslušnými internými oddeleniami – údržba, výroba, kvalita
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Práca v 3-zmennej prevádzke

• Ponúkame rôzne finančné benefity a príplatky aj nad rámec Zákonníka práce - Príspevok pri narodení dieťaťa, Príspevok pri sobáši,
Príspevok za odporučenie nového vhodného kandidáta, Príspevok pri získaní plakety za darovanie krvi, Príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia (DDS) 3. pilier, Zľava na produkty Vaillant alebo Protherm
• Zabezpečíme Vám autobusovú dopravu zdarma
• Naše pracoviská sú v čistých a moderných výrobných halách
• Poskytujeme teplú stravu v podnikovej jedálni

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Prax min. 3 roky na podobnej pozícii
• Skúsenosti s údržbou lisovacích nástrojov - podmienkou
• Práca s počítačom
• Technické a logické myslenie
• Pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov.
ID: 4503544  Datum zveřejnění: 19.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 531 EUR/mesiac