Embedded C Dev. - Ethernet/Analog/Audio (až 7.350 EUR/MĚS. - Full-Remote)

Valatron s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 900 - 7 350 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás přenosy signálů v rámci sběrnic, CAN, LIN, bezdrátové komunikace (např. Bluetooth) nebo audio signálů? Jste náš člověk!

Automotive průmysl prochází největší revolucí za posledních 20 let. Buďte součástí týmu, který vyvíjí pokročilé SW komponenty pro příští generace autonomních automobilů. Vyvíjíme především v Céčku a částečně C++ na mirkokontrolerech/mikroprocesorech jednoho z předních světových výrobců.

Budete součástí rychle rostoucího týmu, který pracuje s úplně prvními vzorky nových mikrokontrolerů a dalších (např. analogových) dílů s odpovědností za vývoj SW ve špičkové kvalitě, který se reálně využívá v řídících jednotkách v odvětví, kde elektrifikace bude hrát významnou roli (battery management, vehicle networking apod.).

Náplň práce:
• Návrh architektury produkčního softwaru (na základě standardizované specifikace) pro automobilové mikrokontrolery.
• Implementace produkčního SW.
• Spolupráce s HW týmy a testery.
• Analýza a specifikace potřeby zákazníků a zpětná vazba o driverech pro budoucí vylepšení.
• Dodržování standardů vývojové kvality (např. AUTOSAR, MISRA, ISO).

Na čem budete pracovat?
• Na softwarovém řešení implementujícím SW v produkční kvalitě pro pokročilá zařízení, jako jsou programovatelné integrované obvody pro řízení spotřeby, integrované obvody pro správu baterií a vysílače/přijímače (CAN, LIN) ve vozidle.
• Na zařízeních, které umožňují zákazníkům vysoký stupeň customizace, což přináší zvýšenou komplexnost softwaru.
• Na vývoji bezpečného produkčního softwaru, nebo alespoň ukázkového softwaru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobý projekt v režimu spolupráce FULL-REMOTE (1x měsíčně návštěva pobočky na Moravě).
• Nadstandartní ohodnocení s možností kariérního růstu.
• Hardware vybavení pro práci embedded vývoje na home office.
• Pružnou pracovní dobu.
• Kurzy, certifikace a mentoring.
• MultiSport kartu.
• Firemní akce a teambuildingy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokročilá znalost jazyků C/C++ a embedded systémů (alespoň 3 roky)
• Komunikativní znalost Anglického jazyka – práce v mezinárodním týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4430032  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 900 EUR/měsíc