Embedded C/C++ dev. - Machine Learning (až 7.350 EUR/MĚS. - Full-Remote)

Valatron s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 900 - 7 350 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s Machine Learningem, skriptováním, detekcí anomálií a pokročilou algoritmizací? Potom jste právě ten, koho hledáme!

Automotive průmysl prochází největší revolucí za posledních 20 let. Buďte součástí týmu, který vyvíjí pokročilé SW komponenty pro příští generace autonomních automobilů. Vyvíjíme především v Céčku a částečně C++ na mirkokontrolerech/mikroprocesorech jednoho z předních světových výrobců.

Náplň práce:
• Vývoj SW na MCU/MPU.
• Analýza různých případů použití detekce anomálií, jako je detekce anomálií v ložiscích, detekce nevyváženosti, detekce selhání kompresoru atp.
• Práce v diverzifikovaném týmu s patřičnou energií a otevřeností pro nové nápady a postupy.
• Výzkum, detekce anomálií a prediktivní údržba.
• Design/úprava HW dle požadavků systému.
• Pochopení fyzikálního principu anomálií.

Na čem budete pracovat?
• Zabývat se budete primárně vývojem pro elektromotory. Znalost algoritmů řízení motoru a teorie řízení motoru je velkou výhodou.
• Algoritmy detekce anomálií jsou založeny na nedeterministických metodách (algoritmy strojového učení / neuronové sítě).

Co by Vám nemělo chybět?
• Zkušenosti s vývojem HW (elektronické desky s MCU/MPU) a tvorbou rozhraní mezi systémy.
• Zkušenosti s technologií řízení motorů.
• Zkušenosti se zpracováním dat na bázi strojového učení (neuronové sítě).
• Analytické myšlení/řešení problémů.
• Komunikativní znalost Anglického jazyka – práce v mezinárodním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobý projekt v režimu spolupráce FULL-REMOTE (1x měsíčně návštěva pobočky na Moravě)
• Nadstandartní ohodnocení s možností kariérního růstu.
• Hardware vybavení pro práci embedded vývoje na home office.
• Být součástí týmu, který je zodpovědní za různé produkty, které se stanou součástí těch nejmodernějších automobilů na trhu.
• Pružnou pracovní dobu.
• Kurzy, certifikace a mentoring.
• MultiSport kartu.
• Firemní akce a teambuildingy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

minimálně 3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4430037  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 900 EUR/měsíc