Embedded C/C++ dev. (až 7.350 EUR/MĚS. - Full remote)

Valatron s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automotive průmysl prochází největší revolucí za posledních 20 let. Buďte součástí týmu, který vyvíjí pokročilé SW komponenty pro příští generace autonomních automobilů. Vyvíjíme především v Céčku a částečně C++ na mirkokontrolerech/mikroprocesorech jednoho z předních světových výrobců.

Jako softwarový inženýr v týmu Automotive SW se budete podílet na návrhu a vývoji nového a unikátního SW produktu, který bude součástí těch nejmodernějších automobilů na trhu.

Hledáme nové posily do těchto týmů:

Functional Safety – Tento tým je zodpovědný za vývoj dosud neveřejných částí softwarových řešení, zodpovědných za automobilovou bezpečnost. Jde o vývoj softwarových komponent, které zajistí bezpečné fungování i při selhání některého funkčního prvku.

Ethernet – Softwarové řešení implementující SW v produkční kvalitě pro pokročilá zařízení, jako jsou programovatelné integrované obvody pro řízení spotřeby, integrované obvody pro správu baterií a vysílače/přijímače (CAN, LIN) ve vozidle.

Machine Learning – Zabývat se budete primárně vývojem pro elektromotory. Algoritmy detekce anomálií jsou založeny na nedeterministických metodách (algoritmy strojového učení / neuronové sítě).

Motor Control – Pracovat budete na Modulu Generic Timer IP zajišťující přesné vícestupňové získávání dat a generování signálů v automobilových hnacích ústrojích, nebo na Programovatelném I/O controlleru s vlastním jádrem a paměťovým systémem, který mu umožňuje provádět komplexní funkce nezávisle na CPU.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobý projekt v režimu spolupráce FULL-REMOTE.
Nadstandartní ohodnocení s možností kariérního růstu .
Pružná pracovní dobua.
Kurzy, certifikace a mentoring.
MultiSport karta.
Firemní akce a teambuildingy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

alespoň 3 roky

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokročilá znalost jazyků C/C++ a embedded systémů
Komunikativní znalost Anglického jazyka – práce v mezinárodním týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4483092  Datum zveřejnění: 7.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc