V&V Infrastructure Developer (až 4.250 EUR/MĚS)

Valatron s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 450 - 4 250 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automotive průmysl prochází největší revolucí za posledních 20 let. Buďte součástí týmu, který vyvíjí testovací infrastrukturu pro automatizované testování Embedded softwaru přímo na komponentech a deskách, pro které se vyvijí a mějte tak zásadní vliv na kvalitu finálního produktu!

Jako V&V Infrastructure Developer v týmu Automotive se budete podílet na návrhu a vývoji nových komponent i údržbě již existujích desek, které jsou synchronizované ve velkých board farmách!

- Vývoj a rozšíření stávající infrastruktury.
- Analýza a support requirementů.
- Návrh vhodných změn a úprav v rámci test. infrastruktury.
- Nákup vhodných komponent (adaptéry, zkoušečky, mechanické díly atp) a výběr dodavatelů.
- Kooperace s SW týmy na schématech validačních desek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobý projekt s možností až 2 dnů home-office.
- Nadstandartní ohodnocení s možností kariérního růstu .
- Pružnou pracovní dobu.
- Kurzy, certifikace a mentoring.
- Roční odměny v rámci % ze mzdy
- Firemní akce a teambuildingy.
- Mnohé další.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Validace & Verifikace

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

alespoň 3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalosti nástrojů typu National Instruments, Peckering, Keysight, Moxa, Mean Well (případně alternativní nástroje pro testování a měřešní)
- Základní znalosti Pythonu, Bashe nebo Pearlu.
- FPGA, LabVIEW
- Základní orientace v elektrotechnice, případně průmyslové automatizace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Valatron je pražský software house a dodavatel IT specialistů. Pomáháme našim klientům tvořit funkční softwarová řešení. Našimi hlavními doménami jsou tvorba webových, mobilních, desktopových aplikací, robustních backendových systémů a nově oblast Embedded.

Zakládáme si na důvěře, dlouhodobosti, stabilitě a flexibilitě. Důležitou součástí naší spolupráce je zároveň profesní/osobností rozvoj a kariérní růst.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4530069  Datum zveřejnění: 1.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 450 EUR/měsíc