Reagujte bez životopisu

Lékař/ka na oddělení gynekologie

VAMED MEDITERRA a. s.

Místo práce
Neratovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše gynekologické oddělení má k dispozici 21 lůžek a oddělení multioborové jednotky intenzivní péče.
Provádíme všechny malé výkony, diagnostickou laparoskopii až po hysterektomii, abdominální hysterektomii, vaginální operace, vše kromě onkologických.
Na ambulancích máme ultrazvuk, kolposkop - máme kódy na expertní kolposkopii. Standardní vybavení.
Naší vizi je rozšíření stávající péče, např. urogynekologie nebo operativu spadající do spektra estetické chirurgie na přímou platbu. Totéž platí pro ambulance, kde se nebráníme žádným změnám.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• VŠ vzdělání všeobecného lékařství
• Gynekologicko – porodnický kmen
• Vstřícný přístup k pacientům
• Odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
• Aktivní přístup a ochotu podílet se na rozšíření stávající péče v nemocnici

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• BENEFITNÍ PROGRAM - Cafeterie, Multisport karta nebo penzijní připojištění
• Masáže pro zaměstnance
• Příspěvek na zaměstnanecké stravování
• 5 týdnů dovolené
• Práci na plný nebo zkrácený úvazek, nebráníme se jakékoliv formě spolupráce
• Místo pracoviště: Neratovice (CZE)
• Nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Gynekologie a porodnictví

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nemocnice Neratovice je držitelem prestižního ocenění zaměstnanců-2.místo v kraji, pacientům poskytujeme kvalitní zdravotní péči v mnoha oborech a našim zaměstnancům příjemné pracovní prostředí. Absolutní prioritou je pro nás kvalita poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému pacientovi. Pokud souhlasíte s našimi hodnotami, čtěte dál.
Více o nás najdete na www.nemocnice-neratovice.cz
ID: 4466354  Datum zveřejnění: 14.11.2022