Grafický designér

VAN GROUP s. r. o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 500 Kč/měsícmzda bude upřesněna na pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Návrh a výroba grafických bannerů pro interní propagaci obsahu.
-Zajišťujete, aby nové multimediální materiály byly v souladu se směrnicemi o značce a firemní identitě, a udržujte konzistentní styl značky ve všech nových dokumentech.
-Vytváříte bannery objednané z oddělení digitálního marketingu pro externí propagaci.
-Pomáháte s více návrhovými projekty a vytváříte návrhová řešení v rychle se měnícím a termínově řízeném vysoce energetickém prostředí pro spolupráci.
-Pomáháte přinést nové nápady na design a tvorbu obsahu do týmu s využitím odborných znalostí v oblasti designu sociálních médií, pohyblivé grafiky a fotografie.
-Udržujete silnou pozornost věnovanou detailům a schopnost přesně dodržovat pokyny, abyste vytvořili vizuálně pozoruhodné zážitky a inovovali nejlepší designové postupy, které zaujmou spotřebitele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- konkurenční plat;
- skvělé možnosti kariérního rozvoje v rostoucí společnosti;
- mezinárodní pracovní prostředí a plošná organizace;
- práce v týmu lídrů na trhu.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Media, Reklama

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Rodný jazyk Čeština, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost slovenského jazyka alespoň v základní úrovni
-Vášeň pro TV a filmy a víte, které obrázky nejlépe charakterizují obsah pro spotřebitele
-Zkušený designér s více než 3letými zkušenostmi s poskytováním kreativních podkladů pro digitální obsah
-Znalost práce s grafickými programy (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
-Profesionální, sebemotivovaný, spolehlivý a se silnou pracovní etikou
-Schopnost vybalancovat mnoho projektů a efektivně řídit čas
-Vysoká pozornost věnovaná detailům
-Oddanost kvalitě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VAN Group je přední IT společnost. Vytváříme skvělý produkt OTT a poskytujeme vysoce kvalitní legální obsah v HD a 4K pro miliony uživatelů po celém světě. Jednou z úspěšných značek VAN Group je SWEET.TV.
Hlavní sídlo se nachází v Bratislavě na Slovensku. Náš tým zahrnuje profesionály z celé Evropy pracující v oblasti IT, marketingu, business
ID: 4525246  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 42 500 Kč/měsíc