B2B manager

VAN GROUP s. r. o.

Miesto práce
Mostová 2, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiac+ vopred dohodnutý bonus pri získaní každého nového obchodného partnera

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1 Skúsenosti s predajom
​2 Skúsenosti s vyjednávaním na manažérskej úrovni
​3 Znalosť princípov fungovania a poskytovania služieb u poskytovateľov internetu a telekomunikačných operátorov.
​4 Znalosť distribúcie obsahu držiteľov autorských práv.
​5 Znalosť propagácie internetových služieb.
​6 Prax na telekomunikačnom (príp. mediálnom) trhu minimálne 2 roky
​7 Cieľavedomosť, ochota dosahovať predajné výsledky

​9 Znalosť jazykov:
​- Slovenčina - rodný jazyk
​- ⁠Angličtina, alebo Ruština / Ukrajinčina - povinné na komunikačnej úrovni
- ⁠Maďarčina - vítaná​

Práca v stabilnej spoločnosti.

Možný profesionálny postup.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na telekomunikačnom (príp. mediálnom) trhu minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s vyjednávaním na manažérskej úrovni

Cieľavedomosť, ochota dosahovať predajné výsledky

Tímový hráč.

Spoločnosť sa venuje šíreniu televízneho signálu prostredníctvom Internetu OTT platforma.
Internetová televízia https://sweet.tv/sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Dörnerová
Tel.: +421948141969
E-mail: poslať životopis
ID: 4799021  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac